Penzion

Penzion Miromar  –

                              penzion s vinným sklípkem

 

 
 
Ubytování na Jižní Moravě

Penzion Miromar se nachází v kraji Jižní Morava, v královském městě Podivín.

Lednicko – Valtický areál  – tj. Lednický zámek , Janův hrad , Minaret a jiné památky , vinice , vinné stezky , vinný sklep.

Penzion Miromar  Vám nabídne opravdu vše, co si představíte pod pojmem „To nejlepší z Jižní Moravy“ . Klidné ubytování, moravskou pohostinnost, domácí atmosféru i skvělé víno, které si navíc můžete vychutnat v našem vinném sklípku, který je přímo v penzionu.  V našem vinném sklepě pořádáme také degustace ( tzv. košty  ) vín od prověřených vinařů. Naše nejoblíbenější  je Modré vinařství a Holánek kteří letos vyprodukovali mnoho skvělých odrůd.  Večer si můžete odpočinout v naší hospůdce s terasou  u talíře lahodných sýrů či domácích uzenin , samozřejmostí je čepované pivo a to z pivovaru BERNARD.

 Ubytování v našem penzionu  ocení i milovníci cyklistiky. Od nás totiž  můžete vyrazit na výlet po některé z mnoha cyklostezek a strávit svůj pobyt i aktivně. Elektrokola si můžete nabíjet v noci na terase a schovat si je můžete v uzamykatelné kolárně.
 

Kapacita penzionu je 25 osob , k dispozici je parkoviště, Wifi, vinný sklípek, hospůdka s terasou, úschovna kol,pokoje mají vlastní soc.zařízení a TV

Penzion je ideální pro aktivní dovolenou, cykloturistiku, firemní akce, oslavy i obchodní cestující.

  famous essays on writing