Apartmány MIROMAR

Naše nové Apartmány Miromar se nachází na výjezdu z obce , směrem na Lednici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.
Naleznete je 700m od Penzionu Miromar . Převzetí klíčů a check-in probíhá od 16,00 hod. do 22,00 hod.na recepci Penzionu Miromar

Obývací pokoj

Dvoupodlažní apartmán pro 5 osob + 1 přistýlka (rozkládací sofa )se dvěma ložnicemi , obývacím pokojem s kuchyňským koutem , venkovním posezením (terasou) a vlastním sociálním zařízením.

V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou , konferenčním stolkem a TV. Zároveň disponuje plně vybaveným kuchyňským koutem včetně sporáku a lednice a součástí je i venkovní posezení (terasa).V poschodí jsou dvě ložnice – jedna se třemi lůžky ( manželské lůžko a samostatné lůžko ) , druhá se dvěma samostatnými lůžky.Mezi ložnicemi je sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. .

Velký , prostorný pokoj pro 2 osoby + 1 přistýlka ( rozkládací sofa ) s kuchyňským koutem ,TV ,vlastním sociálním zařízením a terasou.

Terasa

Prostorný apartmán o velikosti 35m2 , má plně vybavený kuchyňský kout  včetně lednice a sporáku. V obývací části je rozkládací sedací souprava s konferenčním stolkem a TV .Součástí vybavení je manželské dvoulůžko s nočními stolky.K dispozici je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem , WC a také terasa s venkovním posezením. how to write your artist statement

Cafe – Bistro JASAN

Apartmány se nacházejí v těsné blízkosti Cafe-Bistro Jasan , kde Vám rádi nabídneme příjemné posezení u kávy , vína i něčeho k zakousnutí , pokud budete mít hlad.