ZAŽIJTE KOUZLO JIŽNÍ MORAVY Penzion Miromar
Penzion Miromar Penzion Miromar Vám nabídne opravdu vše, co si představíte pod pojmem „To nejlepší z Jižní Moravy“ . Klidné ubytování, moravskou pohostinnost, domácí atmosféru i skvělé víno, které si navíc můžete vychutnat v našem vinném sklípku, který je přímo v penzionu. V našem vinném sklepě pořádáme také degustace ( tzv. košty ) vín od prověřených vinařů. Naše nejoblíbenější je Modré vinařství , které letos vyprodukovalo 22 skvělých odrůd. Večer si můžete odpočinout v naší hospůdce s terasou u talíře lahodných sýrů či domácích uzenin.

Akce u nás a v okolí

Akce-Jihomoravský kraj  Lednicko – valtická oblast

 

ADVENT A VÁNOCE V MIKULOVĚ 2018

22.11.2018

Od 2. 12. až do Vánoc se koná ve městě pod Pálavou mnoho kulturních a společenských akcí.

Mikulov nabízí také v předvánočním čase řadu koncertů a příjemných setkání. Nebude chybět ani vánoční jarmark, divadla pro děti či různé výtvarné dílničky.

Hlavní adventní akcí jsou Vánoce pod radnicí. Na návštěvníky čeká vánoční jarmark s tradičními řemesly a dobrotami.

Koledy vytvoří slavnostní a poklidnou atmosféru a lidé se mohou konečně zastavit na kus řeči s přáteli, které tu potkají. Mohou si k tomu dát rybí či zabijačkové speciality, svařené víno, punč nebo koupit ručně vyrobený dárek pod stromeček.

 Máme pro Vás bezva službu.

                 Již nemusíte přemýšlet,  kdo bude řídit na některou z akcí spojenou s ochutnávkou vín. Rádi Vás ve spolupráci s místní firmou  na Vámi vybranou akci dopravíme tam i zpět za vskutku lidové ceny.

 

                                                                                   

 

 

 
 
 


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.